Sleeveless Женска Маица

Sara Sleeveless Женска Маица

Состав: Памук 100%

Големини: S, M, L, XL 

Произведено во Турција за Sara Kolant

Достапни бои :

ЦЕНА :150.00MKD

Слични артикли