Силиконска Чипка со lycra

Чорапи со еластична чипка со ликра 

Состав:

Полиамид: 79%

Еластан: 21%

Квалитет: I класа

Големини: 3, 4, 5

Made in Macedonia

Достапни бои :

Кафена

ЦЕНА :250.00MKD

Слични артикли