Шифра: 0743

Машки сокни

38 ден

Нема на залиха

Кардиран памук 80% Полиамид 15% Еластан 5%

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 3-5 работни денови .