Шифра: 0080

Чорапи со силикон микрофибер

Нема на залиха

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Полиамид 79% Еластан 21%

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 3-5 работни денови .