Шифра: 6056

Crystal Мрежасти Хулахопки со Циркони

490 ден

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Ако не сакате да одите со голи нозе, но и дебелите хулахопки не се ваш стил, тогаш зошто да не одите на овие уникатни кристални мрежести хулахопки? Никогаш не можете да имате премногу пара хулахопки, а овој уникатен дизајн сигурно ќе ги сврти главите. Подигнете ги вашите облеки на сосема ново ниво без разлика дали одите на провод или на специјално вечерно излегување.

Овие кристални мрежести хулахопки изгледаат одлично со фустан со шари и буци чизми за целосен изглед.

Состав: 95% полиестер, 5% еластан

Произведува: Сара Колант ДООЕЛ, ул.34 бр.30 Илинден

Слични продукти