Шифра: 6032-9602

Хеланки Поставени со Крзно

690 ден

ЖЕНСКИ ДОЛГИ ХЕЛАНКИ, ФЛИС ПОСТАВА

  • тие се растегливи
  • руно од внатрешната страна
  • одговараат на фигурата
  • одговара на многу стилови
  • ХЕЛАНКИТЕ не се компресивни.
  • Имаат широка еластична лента што не ја притиска на половината

Хеланките се супер топли со појас на половината.

Хеланките се изработени од многу убав материјал за допир со додаток на еластин. Материјалот добро се протега и се прилагодува на телото, хеланките се погодни за секое време од денот и за разни пригоди. совршено се вклопуваат на телото.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: Полиамид 85%, Еластан 15%.
Увезено од Италија.

Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Потекло: НР Кина

Слични продукти