Шифра: 2025

Ilary 15den Хулахопки

98 ден

Еластични женски хулахопки, матирани со гаќички и појас удобен при носење.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Водич за бои:

1ва слика Оаза

2ра слика Црна

3та слика Црна

4та слика Оаза

5та слика Оаза

6та слика Визон

7ма слика Оаза

Состав: Полиамид 79% Еластан 21%

Произведува Ilary Calzificio s.r.l. Italy

Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ, ул.34 бр.30 Илинден

Слични продукти