Шифра: 0466

Марта Памучни Хулахопки

180 ден

Нема на залиха

Памук 30% Полиамид 50% Еластан 20%

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 3-5 работни денови .

Слични продукти