Шифра: 0466

Marta 88dtex Памучни Хулахопки

180 ден

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

 

Состав: Памук 30% Полиамид 50% Еластан 20%

Произведува: Сара Колант ДООЕЛ, ул.34 бр.30 Илинден

Слични продукти