Шифра: 3252

NBB Корпа за перење градници

240 ден

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: 100% ПВЦ
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти