Шифра: 0005

Перлон Доколенки 22dtex

29 ден

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: 100% Полиамид

Произведува: Сара Колант ДООЕЛ, ул.34 бр.30 Илинден

Слични продукти