Шифра: 6078

Волнени Чорапи

118 ден

Оптималниот состав ќе обезбеди удобност, елеганција на производот и здравје за Вашите нозе.

Состав: Волна 40%, Викоза 30%, Полиамид 25%, Еластан 5%

Големина: 40-44

Произведено во Турција, увозник и дистрибутер Сара Колант ДООЕЛ

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .