Шифра: 0042

БиМ Медицински Чорапи – Комфорт Ластик

78 ден

Состав: Памук 80%, Полиамид 20%

Големина: 41-44

Произведено во Македонија за Сара Колант ДООЕЛ.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .