Шифра: 4051

БиМ Машки Сокни

58 ден

Машки Сокни Антибактериски

Состав: 90% Памук, 10% Еластан

Големина: 43-46

Произведено во Македонија за Сара Колант ДООЕЛ.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .