Шифра: 0045

БиМ Микрофибер Чорапи

78 ден

БиМ машки чорапи со микрофибер

Состав: Микрофибер 100%

Големина: 44-46

Произведено во Македонија за Сара Колант ДООЕЛ

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .