Шифра: 0706

Doreanse 1009 Слип

340 ден

Ткаенината е 100% памучна и целосно мека и дише
Еластичниот појас има букви Doreanse зашиени околу средината
Внатрешноста на појасот има кадифена завршница за дополнителна удобност
Кесичката користи два слоја потпорна ткаенина
Класичен избор за класичен маж.

Овој Doreanse 1009 Pure Cotton Brief соработува со едноставен стил со ткаенини што се носат за врвно искуство со машка долна облека.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: 100% Памук
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти