Шифра: 3112

Doreanse 1777 Боксер

590 ден

Се одликува со суптилен дизајн кој се појавува додека се протега за да формира елегантно вклопување што го одредува телото и убаво ги истакнува вашите контури. Овие боксерки со целосна покриеност се идеални за секоја пригода. Торбичката е зашиена за поддршка и дефиниција.

Ве молиме погледнете ја табелата со големини за да се осигурате дека сте ја одбрале точната големина.
Состав: 45% Модални 45% Памук 10% Ликра.
Еластичен појас.
Целосна покриеност на задната страна.
Измијте ги одделно, исушете капка по капка, забрането белење.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

 

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

 

Слични продукти