Шифра: 6615

Doreanse 1231 Слип

380 ден

Оваа машка долна облека за бикини е всушност сè само не отровна, навистина е прилично убава. Црна позадина обложена со шема на зеленило во богата виолетова, неонско розова, нежен килибар и сино ѕвонче.

Овие мини машки гаќи се еднослојни насекаде.
Ткаенината користи природен памук и модални предива за мекост и целосна удобност
Шевот на централната предна торбичка суптилно ја обликува предната страна на џентерот
Лиснатиот принт ги прави едноставните гаќи целосно зачудувачки

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти