Шифра: 6676

Doreanse 5560 Беби Дол

590 ден

 

Меѓу моделите на женски спортски градници, Doreanse ве спојува со спортски линии, модерен и нерестриктивен дизајн. Облеката потребна за сите активни спортови можете да ја најдете овде.

Дизајниран е со користење на најдобрите ткаенини.

Овој производ можете да го користите со години следејќи ги упатствата за перење.

Ќе додаде задоволство на вашето уживање и со својот стил и со удобност, користете го со задоволство.

 

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Параметри за женски големини:

Гради:

S = 84 – 87 cm

M = 88 – 91 cm

L = 92 – 95 cm

XL = 96 – 99 cm

XXL = 100 – 103 cm

XXXL = 104 – 107 cm

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан

Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти