Шифра: 6639

Doreanse 12434 Сет Градник & Шорцеви

890 ден

Карактеристики на комплет за женски долна облека DOREANSE чипкаст градник и шорцеви

Меѓу моделите на женски градник и шорцеви, Doreanse нуди атрактивен дизајн и привлечни бои со вас на ум. Моделите произведени без занемарување на основните потреби, флексибилноста и секојдневната удобност водат до елеганција. Како sara-kolant.com.mk, ви ги нудиме најстилски дизајнираните, најудобните и најквалитетните модели на долна облека за нашите жени да се чувствуваат посебно. Дизајниран е со користење на најдобрите ткаенини. Овој производ можете да го користите со години следејќи ги упатствата за перење. Ќе додаде задоволство на вашето уживање и со својот стил и со удобност, користете го со задоволство.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Параметри за женски големини:

Гради:                            Половина:

S = 84 – 87 cm               S = 69 – 72 cm

M = 88 – 91 cm               M = 73 – 76 cm

L = 92 – 95 cm                L = 77 – 80 cm

XL = 96 – 99 cm              XL = 81 – 84 cm

XXL = 100 – 103 cm        XXL = 85 – 88 cm

XXXL = 104 – 107 cm      XXXL = 89 – 92 cm

Состав: 85% Полиамид, 15% Еластан.
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

 

 

Слични продукти