Шифра: 4824

Doreanse 1742 Боксер х3

1,680 ден

Трендовските, еластични, удобни боксерки изработени од висококвалитетен материјал се многу издржливи не само за често носење, туку и за често перење. Во половината густа гума со натпис во боја. Удобен, класичен крој.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

 

Состав: 90% Памук 10% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти