Шифра: 6410

Машка Маица Sara-Kolant

228 ден

Памук 100%

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: Памук 100%

Произведено во Македонија за Сара Колант ДООЕЛ.

Слични продукти