Шифра: 1111

Doreanse 1758 Боксер

Original price was: 320 ден.Current price is: 96 ден.

Ултра модерни хипстерски гаќички со трогателни сјајни срца на левата страна. Прекрасен подарок за вашиот сакан маж! Овој машки боксер е идеален за одбележување посебна пригода. Испечатените златни срца му даваат посебен шмек на овој лимитиран боксер Doreanse.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

 

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти