Шифра: 6306

Doreanse 1807 Боксер

730 ден

Кратка машка долна облека со инспириран печворк принт што го воодушевува окото, но и телото. Овој машки боксер користи фини природни предива за да се чувствува прекрасно против кожата.

Покриениот појас од 3,5 см е еластичен и цврсто седи на своето место
Обложена торбичка и гарнитура за максимална удобност онаму каде што е важно
Овие гаќи за мажи немаат странични или задни шевови
За господата кои претпочитаат да одат без ознаки – информациите се печатат внатре, а не на етикети

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти