Шифра: 39011

Doreanse 1837 Боксер

790 ден

Еластични и удобни боксерки со дезен, за модерни мажи кои го поднесуваат квалитетот, тие се совршени. Ластикот во половината е украсен со логото на брендот Doreanse. Класичен крој, средна должина.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти