Шифра: 3787

Doreanse 1950 Ѕиври

1,190 ден

Флексибилна, машка долна облека идеална за спортска долна облека, како и за секојдневно носење. Тенок материјал.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: 48% Памук, 48% Модал, 4% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти