Шифра: 0931

Doreanse 2070 Машка Маица

129 ден430 ден

Doreanse Tanktop (2070) изработен од мека памучна ткаенина со спортски дизајн.

Машката долна маица Doreanse Cotton, за разлика од обичните модели, е дизајнирана имајќи ја предвид удобноста на корисникот со својот атрактивен дизајн. Машката долна маица, која импресионира со својата елеганција и привлечност, е произведена од 100% памук.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

 

Состав: 100% Памук

Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти