Шифра: 3895

Doreanse 12120 Боди Чипка

Original price was: 1,090 ден.Current price is: 763 ден.

Елегантно, еластично боди со кратки ракави и држачка јака. Горниот дел е со деколте одзади. Гаќички украсени со нежен детал од чипка. Висока еластичност и приспособливост кон телото. Пријатно за носење и допир. Висококвалитетно затворање на долниот дел со 3 пластични прицврстувања.

 

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Параметри за женски големини:

Гради:                            Половина:

S = 84 – 87 cm               S = 69 – 72 cm

M = 88 – 91 cm               M = 73 – 76 cm

L = 92 – 95 cm                L = 77 – 80 cm

XL = 96 – 99 cm              XL = 81 – 84 cm

XXL = 100 – 103 cm        XXL = 85 – 88 cm

XXXL = 104 – 107 cm      XXXL = 89 – 92 cm

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан

Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти