Шифра: 0932

Doreanse 2535 Маица

990 ден

Машка флексибилна боди маица со кратки ракави, изработена од квалитетна ткаенина. Погодна за секојдневно носење и за сите спортски активности. Ќе го цените функционалниот материјал и спортскиот крој. Совршено ја апсорбира вишокот влага и е пријатна за носење и допир.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан.

Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти