Шифра: 4407

Doreanse 2575 Машка Маица

Original price was: 525 ден.Current price is: 157 ден.

Машка маица Doreanse, маица со дезен со принт, очите на сите ќе бидат вперени во вас. Бидете најдобри во играта комбинирајќи ја со атлетска долна облека. Неговата мека текстура дава мазно чувство на кожата. Тоа ви овозможува слободно да се движите.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

 

Маица со V-деколте
Природен материјал што дише
Побрзо ја пренесува влагата.
Спречува потење.
Дава дополнителна удобност.

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

 

Слични продукти