Шифра: 6506

Doreanse 7161 Килоти

390 ден

Седи високо на половината со висока линија на нозете за максимална удобност.
Дополнително држење и обликување и повисокото пресечено ногалка прави вашите нозе да изгледаат подолги.
Уникатната задна гарнитура дава одлична поддршка и предната страна на контролната табла го израмнува вашиот стомак.

 

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Параметри за женски големини:

Половина:

S = 69 – 72 cm

M = 73 – 76 cm

L = 77 – 80 cm

XL = 81 – 84 cm

XXL = 85 – 88 cm

XXXL = 89 – 92 cm

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан

Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти