Шифра: 6685

Doreanse 12436 Градник & Шорцеви

Original price was: 970 ден.Current price is: 679 ден.

Женски сет градник со чипка и шорцеви со чипка Dorenase 12436. Карактеристики Женскиот сет градник Doreanse се појавува со чипка, страст и неодолив шарм. Оваа колекција, каде елеганцијата го достигнува својот врв во долната облека ја претпочитаат жените кои сакаат да изгледаат секси. Моделите на сетови за градници произведени без занемарување на флексибилноста и секојдневната удобност ја откриваат вашата елеганција. Го зема обликот на телото и не го нарушува. Најновите модели кои се стилски, атрактивни, секси, впечатливи и привлечни за жените кои се грижат за долната облека се достапни на едно место.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Параметри за женски големини:

Гради:                            Половина:

S = 84 – 87 cm               S = 69 – 72 cm

M = 88 – 91 cm               M = 73 – 76 cm

L = 92 – 95 cm                L = 77 – 80 cm

XL = 96 – 99 cm              XL = 81 – 84 cm

XXL = 100 – 103 cm        XXL = 85 – 88 cm

XXXL = 104 – 107 cm      XXXL = 89 – 92 cm

Состав: 85% Полиамид 15% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти