Шифра: 4396

Doreanse 9370 Маица

590 ден

Doreanse Женска модална длабока тркалезна проѕирна долна маица со 9370.
Удобно, природно и стилски.

Удобноста се среќава елеганцијата со исчешлана памучно-модална чипка.

Меѓу моделите на женски долни маици, долната маица Doreanse е изработена од исчешлана памучна модална ткаенина со удобност и елеганција на ум. Лежи рамно под облеката за совршено вклопување. Беа избрани основните бои во прекрасни нијанси. Нашите производи се произведени од материјали со здравствени сертификати.

Овој производ можете да го користите со години следејќи ги упатствата за перење.

 

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Параметри за женски големини:

Гради:                            Половина:

S = 84 – 87 cm               S = 69 – 72 cm

M = 88 – 91 cm               M = 73 – 76 cm

L = 92 – 95 cm                L = 77 – 80 cm

XL = 96 – 99 cm              XL = 81 – 84 cm

XXL = 100 – 103 cm        XXL = 85 – 88 cm

XXXL = 104 – 107 cm      XXXL = 89 – 92 cm

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан

Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти