Шифра: 3793

Машки Боксер Sara-Kolant

158 ден

Памук 92%, Еластан 8%

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: Памук 92%, Еластан 8%

Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

 

Слични продукти