Шифра: 0152

Push Up 22dtex Хулахопки

248 ден

Хулахопки со висококвалитетни контролни горни шорцеви со ефект на слабеење и притискање обезбедени од пет меки еластични ремени за обликување на телото. Рамните шевови се непречено залепени заедно и се невидливи дури и под тесната облека. Екстра широк и мек комфорен појас кој обезбедува целосно удобно вклопување во секое време. Извонредни цврсти бои, памучна гарнитура, армиран палец, висок струк.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: Полиамид 79% Еластан 21%

Произведува: Сара Колант ДООЕЛ, ул.34 бр.30 Илинден

Слични продукти