Шифра: 6652

Comfort® 17dtex Хулахопки

238 ден

Овој модел на хулахопки користи Comfort гаќички без ластик, како и проѕирни ногавици.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: Полиамид 79% Еластан 21%

Произведува: Сара Колант ДООЕЛ, ул.34 бр.30 Илинден

Слични продукти