Шифра: 6105

БиМ Машки Чорапи SPORT

68 ден

Полиамид 15% Еластан 5% Кардиран Памук 80%

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .