Шифра: 4500

Push Up 44dtex Хулахопки – Queen Size

290 ден

Дизајнирани да обликуваат околу стомакот, задникот и бутовите, овие меки хулахопки од 44 дтекс се совршена основа за вашите омилени фустани или здолништа.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: Полиамид 79% Еластан 21%

Произведува: Сара Колант ДООЕЛ, ул.34 бр.30 Илинден

Слични продукти