Шифра: 0003

Зимски Хулахопки 44dtex

78 ден118 ден

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: Полиамид 100%

Произведува: Сара Колант ДООЕЛ, ул.34 бр.30 Илинден

Слични продукти