Шифра: 0021

ABC Цвет 33dtex Детски Хулахопки

68 ден

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Водич за големини:

0 = 0 години

2 = 2 години

4 = 4 години

6 = 6 години

8 = 8 години

10 = 10 години

12 = 12 години

Состав: Полиамид 100%

Произведува: Сара Колант ДООЕЛ, ул.34 бр.30 Илинден

Слични продукти