Шифра: 0884

Anil 2507 Корсет

Original price was: 1,690 ден.Current price is: 845 ден.

Женски корсет за слабеење на половината Anıl 2507 со куки напред е модел кој го покрива струкот.
Ќе изгледате одлично со вашиот тенок струк и рамен стомак.
Постигнувањето на ова ќе биде многу лесно. На овој начин ќе го добиете посакуваниот изглед. Женскиот корсет за половина, кој може лесно да го користи секоја жена со својата стандардна структура, е производ кој воопшто нема да ве вознемирува. Можете лесно да го постигнете прекрасниот изглед што го посакувате, особено во вечерните фустани, со женскиот корсет за струк. Ова ќе ја открие кривината на вашата половина и ќе направи вашиот стомак да изгледа рамен, давајќи ви го посакуваниот изглед. Корсетот за половината можете да го изберете во црна или боја на кожа по желба. Можете удобно да го користите под секаков вид облека. На овој начин со едно парче лесно ќе го постигнете посакуваниот изглед.

 

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Параметри за женски големини:

Гради:                            Половина:

S = 84 – 87 cm               S = 69 – 72 cm

M = 88 – 91 cm               M = 73 – 76 cm

L = 92 – 95 cm                L = 77 – 80 cm

XL = 96 – 99 cm              XL = 81 – 84 cm

XXL = 100 – 103 cm        XXL = 85 – 88 cm

XXXL = 104 – 107 cm      XXXL = 89 – 92 cm

Состав: 81% Полиамид 19% Еластан

Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти