Шифра: 3700

БиМ Женски Чорапи

68 ден

Антибактериски Женски Чорапи

Состав: Памук 90% Еластан 10%

Големина: 39-42

Произведува: Сара Колант ДООЕЛ

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .