Шифра: 4231

БиМ Машки Чорапи TENNIS

78 ден

Машки Спортски Чорапи со поставено фротирско стапало.

Големина: 41-45

Состав: Памук 70%, Полиамид 28%, Еластан 2%

Произведува: Сара Колант ДООЕЛ

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .