Шифра: 0037

БиМ Машки Чорапи Чешлан Памук

78 ден

Состав: Чешлан памук 80% Полиамид 15% Еластан 5%

Големина: 41-45

Произведува: Сара Колант ДООЕЛ

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .