Шифра: 3699

БиМ Женски Сокни

58 ден

БиМ Женски сокни антибактериски

Состав: Памук 90%, Еластан 10%

Големини: 36-39

Произведува: Сара Колант ДООЕЛ

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .