Шифра: 39022

Doreanse 11129 Ноќница

1,550 ден

Дневна, удобна, модерна, основна долна облека

Како што еластинот го гушка телото, тој стана најидеалната ткаенина за долна облека во светот.

Женската ноќница Doreanse го спојува мекиот, природен, класичен стил произведен со мека, флексибилна модална ткаенина што го гушка телото. Внимателно спакуван со сертифицирани материјали, анатомски калапи и широк спектар на бои.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Параметри за женски големини:

Гради:                            Половина:

S = 84 – 87 cm               S = 69 – 72 cm

M = 88 – 91 cm               M = 73 – 76 cm

L = 92 – 95 cm                L = 77 – 80 cm

XL = 96 – 99 cm              XL = 81 – 84 cm

XXL = 100 – 103 cm        XXL = 85 – 88 cm

XXXL = 104 – 107 cm      XXXL = 89 – 92 cm

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан.

Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти