Шифра: 6694

Doreanse 6190 Танга

Original price was: 260 ден.Current price is: 78 ден.

Меки, проѕирни танга гаќички со совршен крој, со постава во меѓуножјето.

Благодарение на мекиот материјал, погодни се дури и под потесна облека, исклучително дишат и се удобни.

 

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Параметри за женски големини:

Половина:

S = 69 – 72 cm

M = 73 – 76 cm

L = 77 – 80 cm

XL = 81 – 84 cm

XXL = 85 – 88 cm

XXXL = 89 – 92 cm

Состав: 75% Полиамид, 25% Еластан

Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти