Шифра: 6611

Doreanse 11130 Ноќница

Original price was: 1,800 ден.Current price is: 540 ден.

Дневна, удобна, модерна, основна долна облека

Како што еластинот го гушка телото, тој стана најидеалната ткаенина за долна облека во светот.

Меѓу моделите на женски ноќници, Doreanse собра мек, природен, класичен стил произведен со флексибилна исчешлана памучна ткаенина која го гушка телото, имајќи Ве на ум Вас. Внимателно спакуван со сертифицирани материјали, анатомски калапи и широк спектар на бои.

Задолжително во секоја гардероба!

Дизајниран е со користење на најдобрите ткаенини.

Овој производ можете да го користите со години следејќи ги упатствата за перење.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Параметри за женски големини:

Гради:                            Половина:

S = 84 – 87 cm               S = 69 – 72 cm

M = 88 – 91 cm               M = 73 – 76 cm

L = 92 – 95 cm                L = 77 – 80 cm

XL = 96 – 99 cm              XL = 81 – 84 cm

XXL = 100 – 103 cm        XXL = 85 – 88 cm

XXXL = 104 – 107 cm      XXXL = 89 – 92 cm

Состав: 85% Памук, 15% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти