Шифра: 4754

Doreanse 12315 Боди

1,790 ден

Еластично, чипкано боди со врвка, со ефективно „V“ деколте напред и назад, со 3/4 ракави. Висококвалитетно затворање на дното со 3 пластични прицврстувања.

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Параметри за женски големини:

Гради:                            Половина:

S = 84 – 87 cm               S = 69 – 72 cm

M = 88 – 91 cm               M = 73 – 76 cm

L = 92 – 95 cm                L = 77 – 80 cm

XL = 96 – 99 cm              XL = 81 – 84 cm

XXL = 100 – 103 cm        XXL = 85 – 88 cm

XXXL = 104 – 107 cm      XXXL = 89 – 92 cm

Состав: 100% Полиамид

Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти