Шифра: 6309

Doreanse 1237 Слип

490 ден

Машки слип од висококвалитетен супер мек материјал кој дава удобност на вашето тело.

Карактеристики:

Еднослоен низ целиот за одлична удобност
Централниот преден шев е суптилно обликуван за да одговара совршено
Дизајн без ознаки бидејќи деталите се отпечатени внатре

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан
Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти