Шифра: 3348

Doreanse 12401 Боди

833 ден1,190 ден

Комфорна, еластична марка за женското тело Doreansе боди со долги ракави и длабоко деколте. За време на студените денови, дефинитивно ќе ги цените овие прекрасни точки дури и со костим. Класичен крој на гаќички. Висококвалитетно затворање на дното со 3 пластични прицврстувања.

 

Бесплатна достава

За нарачки над 1.000 денари

Online наплата

Плаќајте сигурно и безбедно со вашите Visa и Mastercard

Брза испорака

Достава до вашиот дом за 1-3 работни денови .

Параметри за женски големини:

Гради:                            Половина:

S = 84 – 87 cm               S = 69 – 72 cm

M = 88 – 91 cm               M = 73 – 76 cm

L = 92 – 95 cm                L = 77 – 80 cm

XL = 96 – 99 cm              XL = 81 – 84 cm

XXL = 100 – 103 cm        XXL = 85 – 88 cm

XXXL = 104 – 107 cm      XXXL = 89 – 92 cm

Состав: 45% Памук, 45% Модал, 10% Еластан

Произведено во Турција. Увозник и дистрибутер: Сара Колант ДООЕЛ

Слични продукти